Rozpoczynamy Nowy Rok
Styczen jeszcze trwa, a Stowarzyszenie Turystyczne"Piechur" juz w pełnym biegu!Nowy Rok przywitalismy zabawą karnawatową w naszej siedzibie, królowaty tance przy muzyce i pyszny poczestunek. Przy dźwiekach gitar, śpiewalismy nasze ukochane piosenki turystyczne i żeglarskie.
Dziekujemy wszystkim za tą wyjatkowa atmosfere. Ciało wytanczone, duch nakarmiony - sezon 2026 uważamy za otwarty!























