Trzy lata Spaceru z Piechurem
Informujemy, że juz 04 stycznia 2026 roku rozpoczęła sie kolejna edycja " Spaceru z Piechurem". Podobnie jak w ubiegłym roku, przewodnikiem spaceru bedzie Matgorzata Rulinska, która poprowadzi grupę przez turystyczne szlaki. Spotkania będą sie odbywać w kazdą niedzielę, zbiórka o godz. 14 przy ZPK od ul. Libelta.
Podczas przerw nakrótki odpoczynek, uczestnicy spaceru beda uczyć sie słówek w języku obcym (walk and talk), to jedna z najskuteczniejszych metod przyswajania wiedzy. Ruch fizyczny dotlenia mózg, co poprawia koncentracje i ułatwia zapamietywanie. Dziekujemy kolezance Małgosi za świetną inicjatywą. Zapraszamy wszystkich mitosników aktywnego wypoczynku do wspólnego wedrowania.



















