Nordic Walking WOŚP
9 lutego 2026
"Nordic Walking dla WOŚP."
Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, Stowarzyszenie Turystyczne "Piechur" po raz kolejny udowodniło, że pomaganie mamy we krwi (i w nogach). Kolejny raz postawiliśmy na aktywność i integrację w szczytnym celu. Wydarzenie rozpoczęło się od wspólnej rozgrzewki przygotowanej przez koleżankę Beatę, która zadbała o to, by nasze stawy i mięśnie były gotowe do wysiłku. Czerwone serduszka, kijki w dłoniach i mnóstwo pozytywnej energii, tak członkowie i sympatycy Stowarzyszenia wyruszyli na szlak. Trasa przebiegała przez parkowe ścieżki, pozwalając połączyć dbanie o kondycję ze wsparciem celów fundacji. Dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie WOŚP.

























