Jubileuszowe 25 Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską

21 maja 2019

Jubileuszowe 25 Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską

Szybkimi krokami zbliża się kolejne wydarzenie warte uczestnictwa. Już za niespełna miesiąc tj. 22 czerwca br. na podzamczu Pałacu Książęcego w Żaganiu odbędą się jubileuszowe 25 Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską.

Stowarzyszenia turystyczne działające na terenie powiatu żagańskiego powołały Komitet Organizacyjny. W przygotowaniach aktywnie również biorą udział członkowie i miłośnicy Stowarzyszenia Turystycznego Piechur.

Zachęcamy wykonawców szant i piosenek turystycznych do stawienia się na scenie. Początek imprezy zaplanowano na godz. 16.00. Jest spora szansa wygrania ciekawej nagrody. Dla najlepszych mamy m.in. rower, gitarę, sprzęt turystyczny.

Regulamin, karty zgłoszeniowe oraz dalsze szczegóły można pozyskać ze strony

zgłoszenia można wysłać na adres e-mail: lusiauss@wp.pl

Nasze zaproszenie kierujemy również do mieszkańców Żagania i okolic, by przybyli na polanę i wzięli udział we wspólnym śpiewaniu.

Będziemy wdzięczni, jeśli znajdą się darczyńcy, którzy datkiem na miarę swoich możliwości wesprą naszą inicjatywę. Stowarzyszenie nasze utrzymuje się wyłącznie ze

Pomoc finansową można wpłacić na specjalnie otwarty w tym celu rachunek bankowy

66 1090 2558 0000 0001 4185 0974  w Santander Bank

Jednocześnie serdecznie dziękujemy już tym, którzy dokonali wpłat. Nie zapomnimy o Was podczas imprezy. Wszyscy darczyńcy będą wymienieni w trakcie jej trwania.