25 Spotkanie z Piosenką Turystyczną i Żeglarską

11 czerwca 2019

Przypominajka - Jubileuszowe 25 Spotkania z Piosenką Turystyczną i Żeglarską już w sobotę 22 czerwca na podzamczu Pałacu Książęcego w Żaganiu

Zostało tylko 10 dni do jubileuszowych 25 Spotkań z Piosenką Turystyczną i Żeglarską.

Stowarzyszenia turystyczne działające na terenie powiatu żagańskiego powołały Komitet Organizacyjny. W przygotowaniach aktywnie biorą udział członkowie i miłośnicy Stowarzyszenia Turystycznego Piechur.

Zachęcamy wykonawców szant i piosenek turystycznych do stawienia się na scenie. Początek imprezy zaplanowano na godz. 16.00. Cenne nagrody czekają. Dla najlepszych mamy m.in. kajak, rower, gitarę, sprzęt turystyczny.

Regulamin, karty zgłoszeniowe oraz dalsze szczegóły można pozyskać ze strony

zgłoszenia można wysłać na adres e-mail: lusiauss@wp.pl

Nasze zaproszenie kierujemy również do mieszkańców Żagania i okolic, by przybyli na polanę i wzięli udział we wspólnym śpiewaniu.